Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám beállítani,...

Hogyan tudnám beállítani, hogy a programok automatikusan hova települjenek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lennél olyan kedves megirni, hogy böngészőprogramról /ha igen melyikről/ vagy más programokról van szó?
2011. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát ha telepítesz egy progit akk mindíg felajánlja az egyéni telepítést...

kiválasztod ,és ott beállítod h hova települjön.

2011. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát bátyámtól kaptam meg a gépet, C(30gb) , D(470gb) meghajtókra van osztva. Automatikusan a C-re települ minden program. Van, aminek a telepítője felajánlja, hogy válasszam ki, hova telepítsem, de van, ami meg se kérdezi, és automatikusan a C:\Program Files-ba települ. Ha választhatok, én nyilván a D:\Program Files -ba telepíttetem, de a gond az, ha nem kérdezi meg, vagy, ha nem én telepítek valamit a gépre, hanem a család többi tagja, aki nagyon is figyelmen kívül hagyja, hogy a C telik, a gép lassul. Hallottam, hogy valahogy meg lehet határozni ezt, de hogy hogyan, azt nem tudom, és mivel lány vagyok, és kellőképpen béna ehhez, gondoltam segítséget kérek, hátha.. :) Köszi előre is
2011. febr. 6. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te, a telepítés autómázilására gondolsz, akkor WPI-t ajánlom a figyelmedbe:

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!