Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kitöröltem több mappát fénykép...

Kitöröltem több mappát fényképekkel! Sajnos a lomtárba sincs! Állítottam már vissza a gépet korábbi állapotra de úgy se jöttek visza. Van olyan hogy ez visszaálljon? Vagy ezek már végleg eltüntek?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról hogy van olyan program ami erre van! Létezik ilyen?
2011. febr. 4. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen program több is. Viszont minél többet használtad a gépet azóta annál kevesebb az esélyed a visszahozásra, mert könnyen felülíródhatnak a fájlok, tehát minél gyorsabban próbáld meg a visszahozást.

Leírások és ajánlott programok pl. itt vannak:

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GetData Recover My Files Pro.

*****

(telepíteni nem kell!, de ha van másik, akkor NE arra a partícióra (meghajtóra) töltsd le ahonnan a képeket vissza akarod szerezni!) kicsomagolás után, az exe fájlra dupla katt! és már indul is.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a visszaállítással, sokat rontottál, a vissza-szerzés esélyén!
2011. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az egyik program fizetős! a többit most próbálom!

Érdekesége hogy a mappa megmaradt,de üresen!!!

Remélem sikerül valamyelyikkel helyrehozni!

2011. febr. 4. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
az-az "üres mappa", a Rendszer-visszaállítás eredménye... sajnos.
2011. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!