Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftver kell hozzá (Panasonic...

Szoftver kell hozzá (Panasonic VDR-D220)?

Figyelt kérdés

Üdv kaptam egy ilyen típusú video felvevőt és az a problémám, hogy amit felveszek azt nem tudom gépen megjeleníteni mert nincs fájl azt írja de a kamerán meg rajt van meg tudom m

nézni stb.. az a kérdésem h mit csináljak DVD-R lemez van benne vagy ez nem is jó segítsen akinek volt dolga ezzel!! SÜRGŐS!!


2011. febr. 3. 00:24
 1/2 Zabpehely ***** válasza:
Beleolvastam a használatijába, de pár dolog nem tiszta a kérdéseddel kapcsolatban. A kamerában meg lehet adni hogy mire rögzítsen, tud kártyára, és a benne lévő lemezre. Tehát annyi a teendőd hogy beállítod hogy lemezre rögzítsen, majd meg kell adnod a lemez típusát is, a te esetedben a DVD-R-t. Ha végeztél a rögzítéssel, egyszerűen rakd be a lemezt a számítógép meghajtójába, és ott lesznek a fájlok a VIDEO_TS mappában. Ha USB-vel csatlakoztasd a géphez szükség van a kamera telepítőlemezére, interneten sajnos nem láttam szoftvert hozzá. Ha töröd az angolt olvass bele a használati utasításába: [link]
2011. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan mit kell csinálnom van egy olyan menüpont hogy finalize vagy mi, azzal kell lezárni a lemezt szerintem ! Köszönöm a gyors választ, a memória kártyára viszont valamiért nem lehet menteni mert mintha be se hozná vagy nem tudom nincs olyan menüpont h mem card vagy valami nem tudom majd holnapig még megfejtem és köszi még1szer üdv!
2011. febr. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!