Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki nem tud egy nagyon de...

Valaki nem tud egy nagyon de télleg nagyon tuti online játékot, linkel, mindennel? Egy jó WOW törtszervert ahol vannak is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:11
 1/8 Azeriel válasza:
www.tauri.hu azon belül WOD
2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Menj inkább csajozni BAZzZzDdDd
2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha legközelebb bemész anyádhoz a szobádba néz szét jobban! Peckibe szoktam elbujni miután jol megtosztam, néha még a fingóját is szétkapom ünnepnapokon:D:D:D:D:D
2011. febr. 1. 18:30
 4/8 anonim válasza:

1. nem anyám szobájába lakok -.-" bár lehet te igen

2.te még szűz vagy

3.szánalom ahogy egy ilyen hiperkocka oltogatni próbál Xd

2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jah és mi a f*asz az a pecki?
2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
anyukád sunája amibe belehelyezem a péróm!:D minek oltogassalak mikor nem vagy te veszett! csak szimplán egy droid! te meg szájbermenő vagy? itt mersz csak igy bepofázgatni!? megrontsam a gyerek korod, ha volt egyáltalán?! te full nulla
2011. febr. 2. 19:38
 7/8 A kérdező kommentje:
meg nem azt mondtam h ott laksz hanem h ha bemész hozzá h szóljh neki tegyen tisztába mert magad alá szartál álmodba néz szét ! én ot leszek tövig benne:D:D:D!
2011. febr. 2. 19:40
 8/8 anonim válasza:

hány éves vagy 12?:D:D:D


Annál több nem lehetsz, kiváncsi vagyok egy értelmifogyatékos WoWos porbafingó mire keménykedik :d


Gondolom sírva futnál el egy pofon után

2011. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!