Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni, hogy a...

Hogyan tudom megnézni, hogy a gépemen van-e bluetooth?

Figyelt kérdés
mobilomról akarok a gépre tölteni képeket, de nem találom a gépen a bluetooth-ot. vistám van, laptop. van vezeték nélküli net, nem ugyanezt használja a bluetooth is?
2011. jan. 28. 10:35
 1/8 mate0117 ***** válasza:

laptop típusszám--->google-->megnézed--->ha van akk letöltöd a bluetooth drivert.......

és nem teljesen más...

2011. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha asztali pc akkor 100%, hogy nincs.

Ha laptop akkor csak 90.

2011. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ugyanazt használja a wifi és a bluetooth.

Elsőként típus alapján leinfózod neten, bár egy típuson belül is létezhet, hogy egyikbe van bt, másikban nincs, de általában a gépre is rá van írva.

Másik pedig, hogy a tálcán, az óra mellett kell lenni egy kék bluetooth ikonnak, ha minden jól van telepítve.

Harmadik lehetőség pedig, hogy a rádiós eszközöknek a legtöbb laptopon van hardveres, fizikai kapcsolója, amivel ki-be kapcsolhatod a wifit, bt-t, gps-t, 3g-t stb.

2011. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Negyedik lehetőség pedig, hogy betépsz a vezérlőpultba, majd hardver & hang, eszközkezelő és megnézed a listában a hálózati eszközöknél, hogy van-e bluetooth.
2011. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

rákerestem, és azt hiszem h nincs, legalábbis nem láttam leírásban (ha jót néztem) egyébként acer E725

ebben az esetben vennem kell egy olyan kis izét, amit benyomok az usb-be és azon keresztül már menni fog, ugye? van annak vmi neve? vagy simán usb átalakító vagy ilyesmi?

2011. jan. 28. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs a telefonodhoz adatkábel? Azzal egy fokkal egyszerűbb
2011. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs
2011. jan. 28. 17:24
 8/8 mate0117 ***** válasza:

akkor ilyet kell venned:


[link]

2011. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!