Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excel. A DARAB függvény...

Excel. A DARAB függvény eredménye mindig #, vagy #NÉV? , vagy 0, miért?

Figyelt kérdés

Megcsináltam amit kellett a főnököm kutakodott benne valamit, nem tudom mit csinált, de a DARAB függvény azóta csak a fenti eredményeket írja ki. Nem tudja valaki miért?

A darab, darab2, darabteli is. a sum jó. Gyűlölöm az excelt, nem vagyok egy zseni, de amikor megcsináltam jó volt, kérdeztem mit csinált, azt mondja nem tudja, csak kattintgatott. -.-


2011. jan. 27. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Így nem tudok segíteni. Másolj egy példát, hogy mit írtál és írd le kb, hogy milyen adatokkal dolgozol.
2011. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első oszlopban vannak nevek, felül a hónap napjai egyesével, szóval 1-31-ig, ez alatt vannak nekem kódok, amikkel dolgozok(a nevek mellett), hogy melyik napon volt ott az illető. A kód mondjuk most a 3, ha 1-31 napból beírogatom a 3-s kódot, 14 napra, az kellene, hogy az jelenjen meg a végén, h 14. Mert ugye ennyi napon szerepel szám. Ehhez képest csak gagyi szöveg lesz.
2011. jan. 27. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
És képletnek mit írsz be?
2011. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már magam sem tudom. :D :S

Most ez van: =DARAB(B4:AC4)

Tegnap is ezt írtam be, reggel már nem ez volt, az AC4 helyett vmi szöveg volt, visszaírtam, de csak #-t kaptam. Na hazahoztam, nekem már #NÉV?-van, de nekem nem is excelem van, hanem gnumeric. Most letöltöttem az excelt, de már nincs kedvem, nem tudom m a baja.

2011. jan. 27. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs kedved átküldeni nekem a táblát??

Ha van, írj rám privátban és megnézem.

2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most letöltöttem a rendes excelt, és jó. Rendesen az eredmény jön ki.

Ma már nem csinálok semmit, holnap mozgós napom lesz, nem fogok ezzel foglalkozni, elhozom amit csinálok, és akkor átküldöm, ha nem lesz jó, ha még állni fog az ajánlat. Jó?

Köszönöm a segítséget.

2011. jan. 27. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, persze:)
2011. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!