Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a lennt említett...

Hogyan tudom a lennt említett link alól leszedni a file-t?

Figyelt kérdés

[link] nemtudja valaki leszedni nekem és elküldeni emailben? a sprotni kukac c2 . hu-ra? ??


Nagyon megköszönném vagy irjon privátban valaki ha tudja a megoldást !!!:D:) Soha nemtudtam leszedni az ilyen sz@rokat :D:):@


2011. jan. 24. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki erre a típusú oldalra rak fel dolgokat, csak magának akar jót tenni, és nem a letöltővel. Míg elszenvedsz azzal hogy le tudj tölteni valamit, addig mindenféle kedvezményt, pontokat meg jóságokat összegyűjtesz a tagnak, aki lehet még van olyan szemét is hogy például egy 5 megás minimum korlátot azzal játszik ki, hogy a 2 megás hasznos tartalom mellé berak 5 mega zenét, csak hogy meg tudja osztani a dolgát.


Többre mész azzal ha keresel egy használható tárhelyet, mert kizárt hogy valaki ezzel leálljon szórakozni helyetted. Másrészt ha te elakadtál valahol, más is el fog benne, mert nem sikeres ember az aki meg fogja adni személyes adatait, telefonszámát. Olyat kell csinálni azért a 2 megás cheatért, hogy megadod a számodat, az heti 2000 forintos számlát generál az sms-küldéssel (amit ki lehet választani és aktiválni hogy elinduljon a letöltés). Ezt pedig normális ember nem vállalja be.

2011. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!