Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb operációs...

Melyik a jobb operációs rendszer: xp vagy windows 7?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Win 7 telepitesnel autómatikusan feldobálja a gepekre a drvereket. Nagyon keves az, amit nem tartalmaz. de ha van olyan, kepes magától rákeresni es felrakni. teleptettel már xp-t?
2012. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gajcsu ***** válasza:
én megmaradok az xp-nél akárhányszor rakom fel a win7-est mindig menekülők vissza a stabilabb xp-hez, mert xp alatt megy normálisan a torrent+net párosítás win7 alatt ha fut a torrent nem megy a net.
2012. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

A win7 jobb!


Ha egy normális géped van. Minimum 2GHZ proci, Min 2 gb ram. Min 160gb hddm, min 512mb video kártya. Ez az én gépem jellemzi.

Akkor a win7 jobb. Nem fagy le. Meg van rajta minden driver, ha nincs akkor leszedi magának. Nekem az xp-vel olyan gondjaim voltak, hogy egy idő után mindig használhatatlanul belasúlt. Kb 1 év alatt. Nekem kb 2 éve van ugyanaz a win7 a gépemen, abból is az ultimate. Én munkára használom, de szerintem lényegesen jobb. Pl nem kell töredezettség mentesíteni, megcsinálja magának. Én ennyit tudok róla mondani. Persze ha játékra kell neked, akkor nyilván combosabb gépet rakjál össze!

2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a windows 7 ultimate a legjobb nem az xp ki fogják vonni a forgalomból 2014 áprilisban majd 7tet kell felrakni
2013. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja D
2014. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!