Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan képszerkesztő érdekelne,...

Olyan képszerkesztő érdekelne, amivel szív keretet tehetek rá már meglévő képekre?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kezelhető, xp-n is futó érdekelne
2011. jan. 20. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen képszerkesztő képes rá
2011. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most csináltam photoscape-pel,illetve a másodiknál a paintet is használtam.


ezt a képet töltöttem le(google képkereső,ftc első találat):


[link]


eredmény1:


[link]


eredmény2:


[link]


Valóban meg lehet csinálni bármilyen proffesszionális képszerkesztővel(pl photoshop,vagy ingyenesben gimp ill paint.net),de azokkal nehéz,érteni kell hozzá.Ezeket az egyszerűbb kis szoftvereket direkt arra fejlesztették ki,hogy az egyszerű felhasználó is meg tudjon vele csinálni alapvető dolgokat,sokkal könnyebben.A töredékét nem lehet vele mint mondjuk gimppel,de nincs is szükségünk rá.

2011. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt csinálják,hogy meglépik azokat a lépéseket,amiket te is megcsinálhatnál,utána meg a kezedbe adják.A lehetőségek kevesebbek,nem csak a fantáziád szab határt,de amit tud,az kéznél van.
2011. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a PhotoScape-t ajánlanám, de sok érdekes szives képet tudsz csinálni online pld [link]
2011. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a photoscappel sikerült.

A paint.netet is próbáltam, de sajnos nem nagyon ment. Egyik ismerősöm is próbált segíteni, meg kért segítséget barátnőjétől, de hát én ilyen technikai analfabéta vagyok! :D

2011. jan. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!