Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? Pár napja minden előjel nélkül ujraindul, de nem kékhalál, hanem egy pillanatra fekete háttér, akkor még hang van, (ha pl. zenét hallgatok) aztán ujraindul.

Figyelt kérdés

De van hogy már a windows betöltése közben eljátsza ezt,már cseréltem benne,RAM-ot,CPU-t,meg videókártyát is, csak teszt szerűen,próbáltam rájönni a hibára,de még is ugyan az a helyzet Viszont van,hogy egész nap semmi baja.

Ma meg már az is előjött nála,hogy a vinyón(karácsonykor vettem)nem találja csak azt a partíciot amin a rendszer van,pedig minden más adatom,fontos dolgok a másik particion vannak,mit lehet ilyenkor csinálni?

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült.

Remélem tud valaki segíteni.


2011. jan. 17. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul bootol be. csökkentett modba probáltad inditani? Nem adja be azt a szöveget hogy a rendszer sulyos hiba után ált helyre? Ja és nézd meg az esemény naplot hogy ott mit ir
2011. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha már ennyit cserélgettél rajta - ugye volt újratelepítés is?! - akkor következőnek az alaplapon gondolkoznék hogy valami nem stimmel.


Amúgy honnan tudod hogy biztos nem kék halál? Be van egyáltalán állítva a windows hogy kék halálkor ne induljon automatikusan újra? Mert windows 7-ben alapértelmezett beállítás hogy újraindul ilyenkor!

2011. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam csökkentett módban is,akkor is ugyan az a helyzet.Nem ír ki semmi súlyos hiba utáni helyreállást,az eseménynaplót még nem néztem.


Írtam hogy karácsonykor lett véve a vinyó és akkor lett telepítve is.Biztos,hogy nem kék halál,mert be van állítva,hogy ne induljon újra.

2011. jan. 17. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vész el semmi fontos dolog, akkor rakd újra a rendszert.
2011. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
véletlen nem usb-s mobil internetet használsz? Egy ismerösöm azt használt és rosszul telepitette a driverét. Szintén ujra indult a gépe és nem irt ki semmit. Csak egy tipp :)
2011. jan. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tápegység volt a baj.
2011. jan. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!