Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs felhasz...

Mit csináljak ha nincs felhasználóváltás gombom?

Figyelt kérdés
vki azt írta h a terminálszolgáltatás kivan kapcsolva azt h kell visszakapcsolni? a gyorsfelhasználóváltás bevan kapcsolva..
2011. jan. 16. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
miköze a terminálszolgáltatáshoz a felhasználóváltáshoz? egyáltalán mit szeretnél?! egyébként azért nincs felhasználó váltó gombod, mert csak egy felhasználó fiók van és az is a rendszergazdai
2011. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdvözlőképernyő be van kapcsolva? Jobb ötletem nincs, pedig keresgéltem utána... Aztán lehet, ennek semmi köze hozzá, de tuti, nem azon múlik, hogy hány fiókod van.
2011. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bevan kapcsolva az üdvözlő képernyő...és csináltam másik felhasználót de bekapcsolásnál sem mutatja h lenne több csak akkor ha igyhagyom a gépet és képernyővédő beindul és megmozgatom az egeret utána mutatja h van még 1elhasználó de ha belelépek ott nincs telepítve az ami a rendszergazdába van pedig eddig ugyvolt h megjelenítette mind a két helyen csak most ujralett rakva a windows
2011. jan. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!