Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Melyik Notebook-ot...

Szerintetek Melyik Notebook-ot érdemes megvenni? Asus vagy Acer?

Figyelt kérdés

Ezen két notebook között gondolkodom:

[link]

és

[link]

Mivel nem értek hozzá kérlek segítsetek!


2011. jan. 16. 12:38
 1/4 anonim válasza:
Nincs sok különbség, az asusnak rosszabb a webcamja, viszont arra meg 2 év garancia van. Én az asus-ra szavazok, mert külsőleg szerintem jobb, nem az a teljesen műanyag hatása van. Az oprendszert meg te tudod, hogy milyet szeretnél, de lehet nem ártana szét nézned a win7-esek közt.
2011. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mate0117 ***** válasza:
acer-t ne!!!!!!
2011. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén az asus szebb külsőre de az acer sem rosz.

Az igazság az ami benne van az intel vagy amd vagy ati vagy nvidia igazából mindegy hiszen ugy is intel vagy amd van benne de az Asus szebb szerintem külsőre de az acer keményebb komfigokat szerel be a gépeibe és olcsóbbak nekem msi laptopom van de a haveromnak acer és hibája nincs.

2011. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátha elmegy a kedved az Acer-tól:

[link]

2011. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!