Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen 5.1es...

Szerintetek milyen 5.1es fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Olcsób kategóraából válogatnék szóval ne +10 000.

De mégis jól szóljon és jól bírja is.


2011. jan. 14. 20:07
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

NE vegyél 5.1-es fejest, nagy parasztvakítás az egész, hidd el nekem, jobban jársz egy minőségi stereoval. sajnos 10rugó alatt nem valami jó fejesek vannak. szóval eléggé behatároltak ilyen keret mellett a lehetőségek, mondjuk a sennheiser hd202-t mondanám, de csodát ne várj ennyi pénzért.

-audiophile-

ui: én 14ropiért vettem Creative Aurvana Live!-ot, én is sokalltam, de nem bántam meg, a minősége kárpótolt.

2011. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ekkora parasztvakítást bakker, de aki be is veszi, 5.1 elméletben azt jelenti hogy mélyhangok csak az egyik oldaláról szólnak. Én nem ajánlom hogy 10eFtért FEJhallgatót vegyél, inkább vegyél egy Sony mdr-ex76-ot, tökéletesen szól!
2011. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi lehet átgondolom az egészet:)
2011. jan. 14. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!