Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám hogy a...

Az lenne a problémám hogy a jó előbb túlmelegedett a laptopom kikapcsoltam gyors de azóta nem kapcsol be, mi lehet ennek az oka? Gericom phantom 16680-ról van szó, bekapcsoláskor led világit de nincs kép és a vinyó se pörög fel,

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyesírásodra gyanakodnék. :/
2011. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna elfüstölt benne valami laptopokal néha előfordul a következő gépednél vagy ha ezt majd megcsináltatod vegyél egy legalább 1000ft-os laptop hűtőt alá ne ilyen apróságokon spórolj
2011. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

23:40 Köszi a hozzászólásodat de segitséget kértem nem kritikákat. A vesszők azért vannak ott mivel nem enged pontot irni.

00:04

Sajnos erre a válaszra gondoltam én is. Tönkrement a hűtőn a ventillátor. Mivel 2napja mikor be kellett volna kapcsolnia már csak mocorgott de nem forgott.

Véletlen bekapcsolva hagytam mikor elmentem (ágyon) és mikor fél órával később hazaértem már jó forró volt kikapcsoltam azt ezek szerint be is halt..:(

Valami tipp hogy hol találnék hozzá alaplapot? ecs g335 van benne.

2011. jan. 14. 01:53
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem alaplaphibás lett
2011. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!