Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még sokáig fognak jönni XP...

Még sokáig fognak jönni XP Biztonsági frissítések ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert a 2000 és az SP2 frissítéseit leállították. Az SP3-at nem szándékozzák mostanába leállítani ugye?
2011. jan. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi hír arról, hogy megszűnne, szóval 1-2 évig még biztos jönnek a frissítések.
2011. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

...én ezt hallottam, de mérget nem vennék rá.

2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem ki van kapcsolva az a szutyok, mert feleslegesen lassítja be a gépet... Pár hét intenzív frissítgetés után gyakran lassabb mint volt...
2011. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az már más kérdés, hogy semmi értelme az egésznek, mert semmi lényegeset nem csinál.
2011. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért valamit csak csinál, mert 2014 nyaráig van támogatás, ime a Mikrofosnak valamennyi termékére, nemcsak az xp-re a hivatalos táblázat:

[link]

Az sg.hu cikk is ezt bizonyitja,de egy igen fontos infót hagyott ki: csak az olyan XP-t támogatja, amelyiken rajta van az SP3 és az Update be van kapcsolva. Amelyiken csak SP2 vagy SP1 vagy semmi nincs, az már most se kap támogatást. Ez pedig az op. rendszer működésében már most észlelhető: lelassul, programok működésében zavarok, uj dolgokra kevésbé vagy egyáltalán nem reagál.

Sokan betojnak, azt hiszik, hogy tele van gépük szeméttel, meg gyenge a net, meg ki tudja mi a baj, holott...

Értelme tehát van

2011. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!