Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj az uTtorrentemmel?

Mi lehet a baj az uTtorrentemmel?

Figyelt kérdés

ki akarok lepni az uTorrentbol es az irja ki h hiba a folytato alomany mentese kozben .Nemi adat elveszhett ... mar tob szor is megbrobaltam ejjra telepiteni de semmi

tudna nekem valaki segiteni?(boccs az etkezetekert)


2009. jan. 31. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik uTorrented van? mer én is azt használok, és még soha ilyet nem tapasztaltam. én pontosan az uTorrent 1.6.1-et használom, és nincs vele semmi probléma. Amit tudok tanácsolni: próbálj másik verziójú uTorrentet használni, ha annál is ki írja ugyan ezt a hibát, akkor sérülhetet az operációs rendszered.
2009. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk probaltam de ott is ezt irta ki de az sincs kizarva hogy serult az operacios rendeszer mert az en gepemnel mindig valmi serult.:@
2009. jan. 31. 22:14
 3/4 A kérdező kommentje:

meg olyat ir ki h a tuzfal korlatozza a halozati forgalmat es valami portott kel nyitni. de hogyan?

nem ertem

2009. jan. 31. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Kapcsoljad ki a windows tűzfalat

vagy ha használsz másik tűzfalat akkor azt :)

2009. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!