Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 gémep van. Az egyikből...

2 gémep van. Az egyikből kivettem a merevlemezt, beraktam a másikba és megformáztam, tehát törlődött róla minden. Hogy kéne telepíteni rá az xp-t, hogy működjön a másik gépben?

Figyelt kérdés
Az még ment, hogy a másik gépről, amiben megformáztam, telepítettem az xp-t de ha átteszem az eredeti gépbe a merevlemezt, amire telepítettem az xp nem csinál semmit.
2009. jan. 31. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azon a gépen kell telepítened, amin azt akarod, hogy működjön.Állítólag az xp egy általa felismert környezetre települ, ezért nem műxik a másikon. Szerintem nincs mindegyik gépben cd olvasód, azért kényszerülsz ilyenre, ezért inkább egy olvasót rakosgass a gépekben.

Szerintem.

2009. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, de ha ezt teszem akkor csak ennyit ír ki: egy pentium 4-es embléma és kész. berakom a telepiítő cd-t elkezd búgni a cd olvasó de elhallgat és nem történik semmi
2009. jan. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!