Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Najóvan, ez már egy kicsit f....

Najóvan, ez már egy kicsit f. ság amit a transfer tracker oldal csinál?

Figyelt kérdés

ELőre is bocsi a szóhasználatért, de így tudom jelezni csak, hogy milyen ideges vagyok ezektől, lehet hogy hosszú lett, de lécci olvasd végig

Letöltöttem egy torrentet, amit rajtam kiívül nagyon más már nem akart letölteni szóval senki nem töltötte le, de emlékeztem egy olyan szabályra, hogy minden torrentet lletöltés után min. 1 órájig kéne seed-elni, gondolom akkor ugy hagyom reggel a gépet és majd haza jövök kikapcsolom, errre amikor visszakapcsoltam a gépet látom hogy kaptam egy warn-t, mert hoztak egy uj szabályzatot, miszerint ha benne vagy az utolsó 5 letöltőben, akkor minimum 1 HÉT-ig kéne seed-elned azt. 1: mennyi áramot elfogyaszt azalatt amíg ugyhagyom a gépet, hogy mekkora bőr van a pofájukon 2: sztem a legtöbb letöltő az első 2-3 napban van, minek kelljen addig 3: ez egy kib@szott nagy SZ@patás! a másik meg hogy megvonták az üzenőfal hozzászólási jogomat megvonták azért, mert leírtam egy sor pattogó smile-t, wtf??? elolvastam: 3nál több smile-t nem lehet leírni..... na ennek meg már télleg mi értelme van..... és ezt hogy megvonták a jogomat, ugy kaptam meg levélben, hogy megvontuk a jogodat, majd leírják az indokot, de még azért hogy tudjam, hogy milyen kárörvendőek a levél egyik részére ugyanúgy odatesznek egy levélkbe egy sor pattogó smile-t, legalább akkort csak megmondanák hogy nincs jogodod, de hogy még örüljenek is hogx ilyet tesznek, na az már egy kicsit sok......


2011. jan. 11. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez akkora egy seggb.aszás, tényleg. Utálom, amikor az ilyen kis f.asz szabályokkal szaroznak...

Az, hogy 1 hétig kell seedelni, az nem azt jelenti, hogy 1 hétig nem lehet kikapcsolni a gépet, hanem gondolom azt, hogy törekedni kell arra, hogy 1 hétig napota seedeld valamennyit.

2011. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de, mégis már, nekem tökéletesen elég volt az egy óra seed, és a másikról mi a véleményed?
2011. jan. 11. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem is nagyon tudom hogyan kommentálni. Hatalmas bunkóság. Basszus, nem azért csinálják az oldalt, hogy jót tegyenek vele? Vagy nem céljuk az, hogy az emberek szívesen használják az oldalukat?...


első

2011. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem értem miért vannak mindenki torrentről tölt mikor minden meglehet találni ugyan ugy a neten.


Én inkább keresek fél óráig aztán 15 perc alatt letöltöm ami kell minthogy egész éjjel menjen a gép 1 film miatt

2011. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: én is így voltam vele, amíg nem lett 15 megás netem. Azt már nem lehet kihasználni ingyenes megosztóoldalakkal, fizetset meg vesz a franc, mert mindent másra raknak, viszont rajta vagyok egy magyar nyelvű torrentoldalon, ahonnan általában akkor töltök, ha magyar szinkronnal kell valami, ha meg nem azzal kell, akkor tpb és demonoid.
2011. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!