Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a számítógépemet?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy hogyan lehet kikapcsolni a számítógépemet. Bekapcsolni már sikerült a szerkezeten levő kerek gombbal, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek kikapcsolásának érdekében.


Üdv, Jolán.


2011. jan. 9. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ez vagy kamu, vagy sík hülye vagy. ott van a képernyőn egy szép start vagy egy zászló, arra rákattintasz és ott a leállítás, de a legegyszerübb hogy letartva nyomod azt a gombot amivel bekapcsoltad, vagy kinyomod az áramot...
2011. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, viszont nem értem, hogy miért kell leszólni valakit csak azért, mert nem ebbe a világba nőtt fel. Kívánom neked, hogy érd el te is a nyugdíjas kort, és próbálj elboldogulni egy olyan világban ahol már semmi sem az, aminek mondják.
2011. jan. 9. 20:44
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Ez inkább egy kamu kérdés. Ilyen hülye nem lehet senki.
2011. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Start gomb, ott kikapcsolás, majd a megjelenő ablakban újra kikapcsolás.
2011. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ha kinyomod az áramot taccsra vágod a gépedet, szal inkább azt ajánlom hogy a képernyő bal alsó sarkában lévő start/zászló gombbal kapcsold ki
2011. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jolvan persze,netre kapcsolódsz,a gyik.hu-n kérdést felteszel majd visszatérsz és reagálsz a válaszokra, de nem tudod hogy kell kikapcsolni a gépet, csak azt nem értem szerinted ez a kérdés vicces? vagy te jót röhögsz rajta? el tudom képzelni a pattanásos 100000 dioptriás szemüveges,göndörhaju fejed ahogy vigyorog,és milyen jófejnek tartja magát hogy milyen poénos kérdést feltett :S
2011. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Ja, és az is feltűnő, hogy mindezt szinte tökéletes magyarsággal teszi. Általában azok a szánalmas idióták akiknek annyi örömük van életben, hogy a gyik.hu segítőkész embereit túráztatják, azok nem írnak ilyen helyesen.

Aki nyelvtanilag ilyen helyesen ír, az magától is eljutna arra a szintre, hogy a Google keresőbe bepötyögi: "..a számítógép kikapcsolása.."


Szóval ezt ritka rossz poén volt, és senki sem vette be..! :D

2011. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ma 22:33 bazze mekkora igazat köptél :D
2011. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!