Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek...

Mi lehet a baja a gépemnek illetve a monitoromnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám h win.7es oprendszer van a gépen, és ha a monitort ráteszem a vidkártyára akkor nem jön be semmilyen kép...be kapcsol a gép a monitor is de csak annyit ír ki h "no signal, going too sleep" és kikapcsol...mármint a monitor kapcsol ki a gép az megy...az alaplapon amúgy működik a monitor.:// nem tudom mi lehet vagy mit csináljak, legyetek szívesek segítesetek !! előre is köszönöm !! ((:
2011. jan. 8. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor feltelepítetted a 7-et akkor is az alaplapon volt a monitor? A 7 előtt működött a vga? Biztos, hogy jó a drivere? Esetleg kábelek jól csatlakoznak?
2011. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj h nem én telepítettem :// de már előtte is volt vele baj de aztán meg lett csinálva és most megint...:/// és még ha be is kapcsol akkor egy idő után lefagy...:/
2011. jan. 8. 19:40
 3/3 teszla ***** válasza:
lehet az amit a előző írt,de lehet kontaktus hiba a vkártyán.ha néha megy akkor elvileg a driver jó.milyen vkártyád van?ez amúgy BGA hibásnak néz ki....
2011. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!