Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Állandóan lefagy a laptopom...

Állandóan lefagy a laptopom /Fujitsu Simens Amilo/Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mozilla Firefox-ot használom sajnos nem csak az a problémán,hogy állandóan lefagy hanem most már az is,hogy egyre gyakrabban beugrik a kék alapon ez a szöveg. xxx Hardware Malfunction Call your hardware vendor support.NMI:Parity check/ Memory Parity Error xxx The system has halted xxx. Mit tegyek segítséget kérek.
2011. jan. 6. 23:11
 1/4 anonim válasza:

Ha garis, vidd vissza, ha nem garis, akkor fordulj vmi olcsó számítógép szeervízbe.

Ha gazdag vagy, dobd ki a francba, vegyél egy HP-t

Ha közepesen gazdag, dobd ki, és vegyél Dell-t :D


amúgy nekem is ezt csinálja (Pa 2510), de megoldottam: megnöveltem a "RESET" gomb méretét, hogy sötétben is megtaláljam... :D

2011. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Sajnos nem vagyok gazdag ezért vettem használtan de még jótállással, ami szeptemberben lejárt.Most már tudom nem szabadott volna megvennem.Jól ráfizettem.
2011. jan. 6. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen laptopom van 2 éve,de egy rossz szót nem tudok rá mondani.

Én a helyedben nem keserednék el a hibaüzitől,hanem ahelyett rendbe tenném a gépemet. Pl újrahúznám rajta a Wint,meg egyebek és szerintem meg is javulna.

2011. jan. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vigasztaló válaszodat.Ahogy mondtad megpróbálom rendbe tetetni egy hozzáértővel.Bízom benne,hogy igazad lesz. /közben most is lefagyott/
2011. jan. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!