Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell megcsinálni, hogy a...

Hogy kell megcsinálni, hogy a call of duty world at war játék működjön cd nélkül?

Figyelt kérdés
Már fel van telepítve a játék de kéri a dvd-t és én csak daemontoolsal telepítettem fel! De nem indul dvd nélkül! Jahh és amúgy a netről szedtem le iso formátumba! De nem akarom kiírni dvd-re!
2011. jan. 6. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem crackelted meg, de ebben nem hiszem, hogy kaphatsz segítséget az oldalon. Nem olyan drága már, akár meg is vásárolhatod, az biztosan menni fog:)
2011. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
google-be beírod h caod world at war no cd crack... keresgélj és találsz, esetleg fönn van a lemezképen is! elég kezdő vagy! :D
2011. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő!! Figyelj ehhez a részéhez nem értek én! Én a weboldalak és a windows világában vagyok benne meg a hang keverés stb! Ezekhez értek és nem a játékokhoz! De köszi a segítséget!
2011. jan. 7. 19:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Be crack-eltem és ezt írja ki:

Initializing dynamic buffers...

Initializing particle cloud buffer...

Creating Direct3D queries...

Loading fastfile 'ui'

used 39.48 MB memory in DB alloc

Setting initial state...

DirectX reports 512 MB of video memory and 1680 MB of available texture memory.

Using video memory size to cap used texture memory at 496 MB.

Texture detail is set automatically.

Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 0 on specular maps

Error: Could not load material "water_droplet".

Error: Could not load material "water_dynamic_spray".


------- sound system initialization -------

Waiting for $init to finish. There may be assets missing from code_post_gfx.



Error during initialization:

Unhandled exception caught

2011. jan. 8. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!