Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol be lassabban a...

Miért kapcsol be lassabban a MacBookom mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre lassabb.

Amikor megkaptam, eszméletlen gyorsan bekapcsolt, el voltam alélva, hogy (az általam korábban használt gépekhez képest) milyen gyors. Mostanában viszont, ha bekapcsolom, viszonylag sok ideig a kék háttér látható, lassabban jelenik csak meg az alma, összességében lassabb a bekapcsolás. (Bár szerintem még így is gyorsabb az "átlag" gépeknél.) Vírusos lehet? Vagy a gyakori használattól? (Minden nap bekapcsolom, néha többször is.) Vagy ez teljesen normális lenne??? :-(


2011. jan. 5. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél régebbi a rendszer, annál lassabb. Felpakoltad rá a dolgokat, valamennyire töredezett, stb... Újra kell telepíteni és gyors lesz ismét, majd megint egyre lassabb lesz
2011. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
több program van rajta, több inicializálás, több idő amíg feláll. semmi gond sincs vele.
2011. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, most kicsit megnyugodtam! :-)

Bárki írhat még! :-)

2011. jan. 5. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
csak nem vetted be a marketinget? a mac is egy operációs rendszer, és örökölte minden strukturális betegségét, akárcsak a windows és a linux.
2011. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a marketing??? Nem értem.
2011. jan. 5. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a MAC-et úgy adják el, hogy Just Works, megveszed és működik. Csak az árnyoldalt látják kevesen, hogy ezt is újra kell néha telepíteni, ez is dobál hibaüzenetet nem is keveset, és itt is ugyanazok a problémák lehetnek mint egy PC-nél. Gondolom mivel megkérdezted miért lassú a géped, ezt te sem tudtad, tehát bevetted a marketinget ahogy írták.
2011. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem is hallottam ezekről a szuperlatívuszokról, amikor megvettem a gépet. Nem ez alapján vásárolok, hanem azért ezt a márkát választottam, mert ismerőseim, akik szintén használják, mondták, hogy jó minőségű -erről a használat során pedig én is megbizonyosodtam, rendkívül professzionális, valóban. Kétségtelen, hogy nem tökéletes, de ég és föld a különbség a többi márkához képest. Ezt pedig nem az a marketing sulykolta belém, amiről nem is hallottam, hanem magam tapasztaltam.

A kérdésem pedig nem az volt, hogy "miért nem olyan gyors, mint a reklámban", hanem hogy a korábbiakhoz képest miért lassabb. A válaszod pedig csak lehúzta az általam kedvelt márkát, de semmivel sem vitt közelebb a probléma megértéséhez.

2011. jan. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!