Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom, hogy baja...

Nagyon aggódom, hogy baja lesz a gépemnek. Miért csinálja ezt, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Fel van dugva töltőre, és ezt írja: csatlakoztatva, nem töltődik. Az energiasémája Energiatakarékos, de azt írta ki, hogy ez roncsolhatja a rendszer állapotát, ezért átállítottam Kiegyensúlyozottra. Kérlek segítsetek. Az aksival lehet baj? Unoka tesóm azt mondta, neki is csinált ilyet, de 1-2 nap után helyrejött. :'( Egész éjszaka töltőn volt, de semmi :( Azt jelzi, hogy fel van dugva, de a sárga lámpa nem világít, h töltődne (eddig mindig világított)
2011. jan. 2. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de magától hejrejött :O
2011. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De tegnap este óta ilyen. akkor 4% volt. Egyszer csak puff,kikapcsolt, és nem kapcsolt vissza. Feldugtam, és be tudtam kapcsolni, na mondom biztos lemerült, nézem 4% mondom akkor nincs baj. De nem világított a sárga lámpa, és fél óra után is 4% volt.. Ma már csak 3% és most estére már 2%. És ha 0% kikapcsol örökre? Azért köszi.
2011. jan. 2. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
új töltő?
2011. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a töltővel van baj, mert áramot ad...
2011. jan. 2. 19:41
 5/9 anonim válasza:

1. haldoklik az akksi (vagy már meg is halt)

2. vedd ki az akksit és direkt 220-ról működtesd!


Üdv!

2011. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aksi cserénél vigyázz majd, mert utángyártottnál sanszos az átverés.

Itt a Kresz G. utcai boltban pl. 14k ért új, utángyártott aksit ígértek, de ehelyett (üresjárásban) 30 perces aksit adtak. Ami a gyári 4 óráshoz képest pofátlanság.

Lehet, hogy van valami trükk, amivel a döglődő aksit egy kicsit regenerálni tudják (az enyém 5 perces volt előtte), vagy szétszedik az akkut, és csak a leglerongyolódottabb cellát cserélik ki. Te meg az originál gyári aksi árának több mint a felét kifizetve ott állsz megint a "konnektorhoz kötve"...

2011. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: értem, köszi.

Utolsó előtti: Hogy érted, hogy 220-ról működtessem, ez alatt mit értesz? :$

2011. jan. 3. 15:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Már hetek óta ilyen, segítség!=(
2011. jan. 17. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy kiszeded az aksit, és állandóan a konnektorhoz kötve használod. Mint egy asztali számítógépet.
2011. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!