Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tapasztalati vélemény az iPod...

Tapasztalati vélemény az iPod Touch-ról?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érvekre lennék kíváncsi, jó készüléknek tartjátok?
2010. dec. 30. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én imádom. több mint 100000 alkalmazás közül lehet választani rá persze ezek között vannak ingyenesek és fizetősek is. ha telót is akarsz venni akkor inkább iphonet vegyél és akkor nem kell külön teló meg mp3.

hátránya pl hogy alapból nem játszik le mindenféle videóformátumot (bár most letölthető ingyenesen a vlc player, az majdnem mindent lejátszik)


én vennék. (már van)

2010. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ipod touch 4. generáció.

+ Sok alkalmazás, kamera, telefonálás és videotelefonálás(pl.:skype), vékony, nagyon jó és egyszerű kezelőfelület, stb.

- iPhone 4-hez képest sok dolog le van butítva.

2011. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És még valami a hátlap szörnyen karcolódik, mindenképpen vegyetek hozzá invisible shieldet hogy ne járjatok úgy mint én:(
2011. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!