Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megcsinálni azt...

Hogyan lehet megcsinálni azt hogy ne lássanak Facebook cseten?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogyan lehet beállítani azt Facebookon, hogy én lássam kik vannak fenn a cseten, de engem ne lássanak.
2010. dec. 27. 17:46
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

én is magyar vagyok és kikérem magamnak hogy ilyet tételezel fel rólam.


mellesleg a kérdésedre a válasz nem lehetséges alapból..

ez nem olyan mint az MSN vagy a SKYPE hogy van invisible mód.



de találtam valami ami mégis engedi állítólag.


[link]


itt valami olyat ír hogy van egy alkalmazás ami megengedi ezt a lehetőséget hogy invisible módban legyél a faszbúkon.


google fordítóval lefordítva

""

Ha azt szeretné, hogy a láthatatlan módban a Facebook, itt van egy hasznos alkalmazás az Ön számára. Ez a Facebook alkalmazás segítségével lehet láthatatlan módban közben aláírt a Facebook számla. (is olvastam - Hogyan megosztása fájlt a Facebook Friends)


Jelentkezzen be a Facebook-fiókjába, és lépjen a Láthatatlan Facebook alkalmazás oldalon. Engedélyezi a hozzáférést a kérelmet, és kész. Mostantól kezdve, akkor jelenik meg, mint láthatatlan csakúgy, mint a GTalk vagy más PM-ek. (is olvastam: Ismerje meg láthatatlan a felhasználók a Google talk)

""



Boldog új évet.

2010. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet megcsinálni azt hogy ne lássanak Facebook cseten?"


Az adatlapod végleges törlésével megoldódik a probléma, ha közvetlenül a kérdésre adok választ.

2010. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valami olyan lenne jó mint iwiw cseten hogy én látom kik vannak a cseten, de ők nem látnak engem
2010. dec. 27. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

3 válasz és senki se írta le...


Kijelentkezel. A csetnél.

Felnyitod a cset kis ablakát, és azon belül jobb felső sarokban. Legördülő menü és ott.


Nekem is így van ;)

2010. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Belépsz a facebookba és jobb oldalon ki írja hogy kik vannak fenn. Ez alatt ott van kicsiben hogy keresés mellette hogy beállítás és hogy új üzenet. Belemész a beállításokba és ott fogja kiírni hogy chat kikapcsolása.
2014. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kutyus70 ***** válasza:
A kérdező azt szeretné, hogy őt ne lássák, de ő lásson másokat. Az alapbeállításokban lévő csevegés kikapcsolásával valóban eléred, hogy senki ne lásson, viszont akkor te sem látsz másokat. (azaz az online-osokat is úgy látod mintha nem lennének fent)
2015. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!