Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy flashelt X-boxom,...

Mimo73 kérdése:

Van egy flashelt X-boxom, ezekkel lehet online játszani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2010. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, épp ezért butaság kiflesselni.
2010. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alfonz64 ***** válasza:
Ahogy fellépsz ellenőrzi hogy változtattál-e valamit, és már fel sem engednek, rosszabb esetben még le is nyomoznak. Ez olyan macska egér játék, talán van egy angol oldal ahol mindig a legfrissebb cuccal tudod fleselni ami át megy az ellenőrzésen, de egy idő után úgy is kitiltják. Hát addig marad valamelyik haver vagy osztálytárs akit a gép mellé ültetsz. :)
2010. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

AZ XBOX 360 -nak a flash -elt változatait pl. teljesen le tudják tiltani, úgy hogy használhatatlan lesz (nem csak csak a merevlemezt tiltják le mint régen).


Szóval ha kalóz játékokkal akarsz a neten játszani, akkor én a PC -t ajánlom. ;)

2010. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EGyébként a microsoft milyen jogon tiltja le azt a xbox 360-at, amit te megvásároltál, kifizettél? Az még rendben van hogy letilt a live-ról, meg elveszlik a garancia, de a többit te megvetted tőle. szépen néznénk ha mindenki így csinálna... Az adm letitaná a videókarit, ha nem az ő procija ketyeg a gépben... szerintem azt nem olyan egyszerű ahogy az ms elképzeli, megveszed, kifizeted, átalakítod, használhatatlanná teszi a gyár... (nem kötekedésből írtam, de valaki megválaszolhatná :D)
2010. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Mivel a k***a flasheltek nem veszik meg a játékot, és ezzel csődbe vihetik a játékcégeket... Bár szerencsére van még normális ember. Igen, tiltsák le örökre őket. Gondold el. Megveszel egy gépet, amire elvileg játékokat "kell venni", erre te írod, ők meg nézzék?... Egyébként játszhatsz online. Nekem van sok ismerősöm, akik online játszanak flashelttel már több, mint egy éve is. De inkább add el a francba...
2010. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!