Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell videót készíteni,...

Hogyan kell videót készíteni, videószerkesztővel?

Figyelt kérdés

Videót szeretnék készíteni (talán Moovie Makerrel)dalszövegeset! Szal hogy egy zene szól és megy a dalszöveg is. Nagyon kezdő vagyok, ez lenne az első videóm! A Ti segítségeteket kérem :)


_Hogyan kell ezt kivitelezni?

_Hogy lehet megcsinálni azokat a képeket vagy nem is tudom miket ahol a szöveget írja??

_Ha nem ez a megfelelő program, akkor legyetek szivesek ajánlani másikat.


Egyenlőre ennyi,ha szükségem van még valamire majd írok.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. dec. 26. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez viszonylag egyszerű. Kell hozzá az EDITSTUDIO PRO 6 nevű program.

Ebbe behívod a képeket, filmeket és a zenét. Aztán elrendezed a sorrendet a vezérlő ablakban, mindegyiket a maga sávjában. Majd megírod a szöveget és elhelyezed az idővonalon a megfelelő helyen. Ennyi.

A program innen tölthető:

[link]


Az egész mindössze 27 mega. De itt nem a méret a lényeg. (Egyébként másutt sem, csak ez a hímek fixa ideája)

2010. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Megy a zöld kéz :)
2010. dec. 26. 21:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a vírust, nagyon helyes :)) -.-
2010. dec. 26. 22:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de azt irja hogy nem lehet megnyitni mert a fájl hibás vagy veszélyes (fertőzött)
2010. dec. 26. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mit használsz, de az csak vakriasztás lehet. Talán a feltörőt nem szeretheti. Amúgy ezt a programot használom két éve, így garantálom, hogy nincs benne vírus.

A vírusirtók időnként hülyeségekre is reagálnak, mert nincs tökéletes védelem.

De ebben a programban biztos, hogy nincs.

Azt meg nem is értem, hogy el sem indul.

Na most letöltöm, megnézem mi van vele.

...

Letöltöttem. Kicsomagoltam. Az Avast is bejelzett a feltörőjére, ahogy gondoltam. Célszerű a kicsomagolás előtt lelépni a netről és a vírusirtót kikapcsolni a telepítés idején.

2010. dec. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Találtam egy frissebbet:

*****


ennek kicsomagolásához ez a jelszó: Xtraboard.org



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem küszködnék ilyen vírusos vacakokkal,hisz ott a gépeden a Movie Maker,annál jobb nincs egy kezdőnek.

Így tudsz elindulni:

[link]

ha van kérdésed írj vissza

2010. dec. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!