Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a netbookról?

Mit gondoltok erről a netbookról?

Figyelt kérdés

[link]


nem tudom megvegyem-e, jónak tűnik de nem ismerem a márkát


2010. dec. 19. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz az ara, de en felnek tole kicsit. Inkabb Acer vagy Msi.
2010. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kockázatosabb ezt megvenni, mint egy Acer-t vagy egy MSI-t. Az Acer azért a közhiedelemmel ellentétben általában megbízható ugyan, de sok típushibás laptopot adtak el, és b.asztak kicserélni. Az MSI meg totál lutri, megbízhatatlan márka. Szerintem ha már márkás, akkor Dell, Asus, Lenovo vagy Toshiba. A linkelt gép nem rossz a paraméterei alapján, és elég olcsó is, nyilván a megbízhatósága bizonytalan, lévén ismeretlen márka.
2010. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van masodik, de netbookokrol van szo, es lehet hogy mar ez a ket marka nem az igazi(ezt nem tudom), de ok ketten tokeletesitettek a netbookokat, az Acer az Aspire One szeriajaval es az Msi a Wind szeriajaval.
2010. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!