Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom audio cd hangerej...

Cracker kérdése:

Hogyan tudom audio cd hangerejét növelni?

Figyelt kérdés

Nos... Bővebben... itthon kiírtam egy sima audio cd-t. Olyan számokkal melyeket én is szeretek. A melóhelyen akartam hallgatni ahol amugy is nagy az alapzaj... nem irodai meló sajnos!

Volt ott egy másik cd mulatós mixekkel az üvöltött mint a fene az enyém viszont alig suttogott pedig full hangerőn volt a magnó.

A héten még melózok egyedül leszek és nagyon jó lenne ha tudnék zenét hallgatni ugy hogy halljam is... nem azt akarom hogy robbanjon ki a dobhártyám... mindössze egy kicsit jó lenne növelni a hangerejét. Nem értek hozzá, csak azt tudom hogyan kell a kedvenceimet kipirítani egy nyüves cd-re. Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. dec. 19. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az audió cd író programban szokott lenni Normalizálás.Azt jelöld be és egyforma,normál hangerőre beállítva fogja kiírni.
2010. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!