Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a gépet két nappal...

Hogy lehet a gépet két nappal korábra visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy letöröltem a sok fölös cuccot a gépről, de asszem vmit kitöröltem, ami kellett volna, mert azóta kicsit akadozik a gép, és kiírt egy furcsa üzenetet az egyik program.(Talán egyeseknek ismerős, Steam)És hallottam, hogy lehet ilyet, hogy vhogy visszaállítani korábbi napokra, így fileket visszaszerezni. Hogy kell, vki tudna segíteni?
2010. dec. 14. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Start menü, kellékek, rendszereszközök, rendszer visszaállítás. De ha működik. Esetleg Recuva programmal is próbálkozhatsz.
2010. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Start-súgó és támogatás-rendszer-visszaállítás. Ott vissza tudod állítani egy korábbi időpontra. (XP)
2010. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor működik a rendszer-visszaállítás, ha ez be van kapcsolva a gépeden.
2010. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van! És a csúszkától is függ hogy mennyi adatot tudsz visszahozni! ( xp )
2010. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bevált :D
2010. dec. 14. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyomhatnád a zöld kezet is! :))
2010. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!