Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell wordben tartalomje...

Hogyan kell wordben tartalomjegyzéket készíteni? Mindig hibát jelez.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez az első ilyen kérdés, de végig olvastam mindegyiket és nem találkoztam egyikben sem a problémámmal.

Arról van szó, hogy akárhányszor egy-egy fejezetcímet hivatkozással szeretnék a tartalomjegyzékbe berakni kiírja, hogy: "Hiba! Nincsenek tartalomjegyzék-bejegyzések." Ez mit jelent?!

Amúgy így próbálkoztam eddig:

Kijelöltem a fejezetcímet - rákattintottam címsor 1 - beszúrás / hivatkozás / tartalomjegyzék és tárgymutató / tartalomjegyzék és oké...

De nem működik. :(

Valaki tudnak segíteni?!


Köszi


2010. dec. 13. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"rákattintottam címsor 1 - beszúrás "

A kettő között ugye elmozgattad a kurzort máshová?

2010. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Mert miután kijelöltem a fejezetet, címsoroztam, utána kijelölve hagytam a fejezetcímet és úgy mentem a beszúrásra és a többire....
2010. dec. 13. 22:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamit ezek szerint nagyon elszúrok... anélkül hogy feltűnne. :S :(
2010. dec. 13. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez volt a hiba, így a címsor helyére került a tartalomjegyzék.


Kell neked több címsor, mivel egyből kár tartjegyzéket csinálni. Utána MÁSHOVA állj a kurzorral, ahol a tartalomjegyzék lesz, és ott csináld a beszúrást. A címsorokból csinál tartalmat.

2010. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, így már sikerült.
2010. dec. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!