Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért veszti el a fókuszát...

Miért veszti el a fókuszát minden teljesképernyős program úgy kb 3 percenként win7-en?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak nálad van így, valami háttérben futó program bezavar. Egyenként tiltsd le őket, és amikor megszűnik a probléma, akkor megvan a ludas.
2010. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen progiknál, mindnél? Videókártya driver ok? Beállítások jók a monitornál?
2010. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik progi okozhatja, van, amikor nem történik meg, de akkor nem tudom, hogy mit nem indítottam el, msn automatán indul, fogalmam sincs. Leginkább wmp-ben zavaró, amikor kiugrik teljes képernyőből. Vagy youtube, bármi.
2010. dec. 13. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Suszter a kaptafánál,PC-s az XP-nél maradjon ha lehet.Arra is még legalább 3évig küldik a frissítéseket,kiforrottabb.Nekem is több haver panaszkodik a W7re.Még rá ér 1-2 évet,formálódjon.Attól is függ,milyen W7ed van,ha 64bites,lehet a géped nem bírja.Én is lefuttattam a hivatalos kompatibilitási tesztet az enyémre,alkatrészenként jónak találta,de egyben nem javasolta a 64 bitest.Ha nagyon modern,erős géped van,mindenben kompatibilis,akkor valóban bezavarhat valami háttér segéd progi.Ha biztosra akarsz menni,kompatibilitási teszt,ha az ok,támogatja a konfigot és mégis,akkor újra telepítés.Minden háttér progi törlődik.Figyeld miket telepítesz nehéz megtalálni a bűnöst.Ha akkor is,vissza térés a jó öreg XPre ott egye a fene a W7et Ez az én ötletem.Látni kéne a gépet,A video kártya drájvere is okozhatja evvel el lehet bíbelődni sokáig,attól függ mennyire vagy benne a hardver-softverben?Lehet hülyeségeket is bevinni.Ha van tudós haver segíthet,ha nincs marad a szervíz,de ott levágnak mint a karácsonyi malackát,2500-3000ft óradíjjal.Ennyi.P.Tibor
2010. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!