Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amit e-mailen kapok vagy...

Amit e-mailen kapok vagy küldök képet megjelenik valahol magán a számítógépen is?

Figyelt kérdés
ha igen,vajon hol? előre is köszönöm a választ!
2010. dec. 11. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha érthetően tennéd föl ezt a kérdést én megpróbálnék rá válaszolni.
2010. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)) levélben kapok (vagy mondjuk küldök) egy fényképet,megnézem.... a postafiókomban természetesen ott van,de ha kilépek,bezárom az oldalt,magán a sz.gépemen is látható valahol ez a kép? a lomtárban ott van akkor ha kitörlöm a képet,de ha csak simán megnézem vajon feltünik valahol a kép?? (mit tudom én,saját gép lemezén stb.)

bocsi,de nem tudom érthetőbben megfogalmazni,de azért köszönöm az igyekezeted. :)

2010. dec. 13. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Most is zagyválod a dolgokat . Először is válasszuk szét a levél küldést és a fogadást . Ha küldesz egy levélben egy képet, azt honnan szoktad becsatolni ?
2010. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jelen esetben amit küldtem képet azt a telefonomról küldtem a postafiókomra,majd onnan tovább egy email címre. Tehát nem a számítógépről csatoltam. Azt nem szeretném,hogy amit megnézek képet az emaileim között -akár küldött akár fogadott - megjelenjen a számítógépem lemezén,memóriáján stb.(és más "kezébe" jusson) Erre szeretnék rájönni,hogy vajon hol található meg a megnézett kép a számítógépemen,a postafiókomon kívül....
2010. dec. 13. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem töltöd le a gépedre, akkor az megmarad az email-mellékleteként a postafiókodban. Ha feltöltök, azt ki szoktam húzni a mappából az Asztalra és onnan töltöm fel. Mellékletet kell megnyitni.
2010. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok. tehát ha nem nyitom meg a képet amit kapok,hanem csak szimplán megnézem akkor az csak a levelezéseimben látható. köszi szépen. bocsi,ha bonyolult voltam...
2010. dec. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!