Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy olyan problémám hogy...

Van egy olyan problémám hogy buzul a gépem. Windows7 van rajta. Biztos nem ez a probléma annoi még jó volt. Megoldás?

Figyelt kérdés

Szerintem alaplap hiba lehet: ASRock M3N78D .

Esetleg valami teszt? vagy videókari?ram? proci? valami tesztelő progi kéne mindre. Az egerem meg a billem nem rossz többel is próbáltam mostis tudok irni, szal. én alaplapra gyanakszok, nem nagy hibák demégis idegesitő


* még hiák: - az asztalon is néha kijelöl egy ikont

- Anno nem, de most bekapcsolásnál kcsiit lassabb is a gép

.

- Meg totla ccommandernél olyan mintha a jobb egérgombot nyomnám be kijelöl 2 fájlt

-Meg egyszer csak fogta magát, kékhalál féleség és újra kellett rakni szal. Ilyen kisseb hibák.

Megoldás?


2010. dec. 10. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyan is volt még hogy egy ideig nem enged irni, meg ha görgetem az egeret elkezd zoomolni.
2010. dec. 10. 18:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy memóriatesztet. A Win7b indítási menüjében benne van.
2010. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!