Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom végleg eltüntetni...

Hogyan tudom végleg eltüntetni ezt: Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált!?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki leordít, hogy ezt már 3-4-en megkérdezték, azoknak üzenem: AZOK NE ÍRJANAK! Mert elmondom: ezt még nem kérdezték. 1 hete kijött, megoldottam. Aztán kijött megint. Azt is megoldottam. De most (ma) újra előjött. Hogy tudom azt megcsinálni hogy SOHA TÖBBÉ ne jöjjön elő?
2009. jan. 19. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

rakjál fel egy olyan verziót, ami nem bukik meg. Toldozgatással, foltozgatással csak újra és újra elő fog jönni.


pl. a Windows xp extended edition - simplicity verzióval nem szokott gond lenni

2009. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Windows Genuine Advantage Notifications progi és elfog tüni végleg ha csak nem töltöd le frissítésnél ezt a bizonyos (KB90547) <.. frissítést..
2009. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a Windows Genuine Advantage Notifications progit honnan tudom letölteni? és ingyenes?
2009. jan. 19. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Format C:

és telepítsd újra a Windowst, és utána vigyázz rá, hogy se te, se aki a gépedet használja véletlenül se kattintson a frissítés gombra, ha feldobja a rendszer. Nekem anyukámnál szokott ez gyakran előfordulni, volt idő, hogy nem győzte a párom újratelepíteni nála a Widows-s, mert véletlenül mindig rákattintott, ha feldobta neki a frissítést.

2009. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha tőlem kaptad a profit, amivel MEGOLDOTTAD, akkor az e-mailben le volt írva:

Start > Vezérlőpult > Automatikus frissítések > ITT PEDIG KIJELÖLÖD, hogy CSAK ÉRTESÍTÉST KÉRSZ, ne legyen automatikus letöltés és telepítés. Amikor megjelenik a sárga pajzs az óra mellett, rákattintasz, majd NEM expressz, hanem EGYÉNI telepítést választasz, megnézed, hogy MIT akar letölteni, és ha ilyet látsz: Eredeti Windows - Valódi előny értesítőeszköz, akkor az elől KIVESZED a pipát, majd OK, ahol megkérdezi, hogy többet nem is akarod, hogy ez a frissítés megjelenjen? Ott azt válaszolod, hogy NE jelenjen meg többet ez. És utána élsz boldogan.

2009. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A progit innét le tudod szedni

[link]

2009. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az automatikus frissítésnél azabaj hogy nem tudom megcvsinálni mert szürke és ott nemtok kattintani :/
2009. jan. 19. 20:12
 8/11 A kérdező kommentje:
a progit miután letöltöttem és megvan, kitörölhetem?
2009. jan. 19. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha felraktad ,akkor a telepítőt kitörölheted,de ha meg tartod sem lesz az útba szerintem :P
2009. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) sikerült :)
2009. jan. 20. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!