Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet venni egy informatik...

Tinker Bell kérdése:

Mit lehet venni egy informatikusnak karácsonyra 10. 000 forintig?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Már 5 éve együtt vagyunk és nagyon sok mindent kapott már tőlem. Várom az ötleteket, mi az aminek szinte biztos, hogy örül és hasznos is számára!
2010. dec. 7. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj a gépéhez, és nézd meg mi kopott, használt stb. írd fel a nevét az aljáról pl egérnek, billentyűzetnek, és a boltban mondd, hogy egy ilyen szintű cuccot akarsz.

Ha nagyon nincs ötleted, nézegesd az ilyen gadget geek webshopokat mint pl a bigyoshop vagy kutyushop

2010. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy laptopja van, ami nincs még egy éves sem. Van hozzá táskája és egere is, sőt még USB LED lámpája is....


Olyan tanácstalan vagyok!


Köszönöm a választ!

2010. dec. 7. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy jó kis pendrive mindig jól jön például! :) Bár az elég kicsi. De veszel neki mellé még egy milka csokit, na az úgy már jó kis ajándék. =D
2010. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha laptopja van, vegyél egy hűtőpad-ot. Ez pont az árban van

[link]

érdeklődj a boltokban

2010. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam én is. Mekkora pendrive-t lehet max. 10.000 forintból venni?


Köszönöm a választ!

2010. dec. 7. 19:04
 6/11 A kérdező kommentje:

Aham, ez a hűtő is jó, mert elég sokat gépezik, meg játszik, úgyhogy igénybe van véve rendesen!


Köszönöm!

2010. dec. 7. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Depo.hu-n nézelődhetsz, mi milyen árban van. Viszont pendrive-on kívül más hardvert sztem ne nagyon vegyél neki, ha nem értesz hozzá, mert lehet h nem jó a gépéhez, eleve jobb van már neki, stb.
2010. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

=o)

Az lehet, hogy már eleve jobb van neki, mert nagy kocka (ne sértődjetek meg, nem bántásból mondom) ő is, állandóan vesz hozzá valami újdonságot. Gondoltam külső winyóra is, de amelyik használható nagyságú az több is a pénzemnél.


Köszi!

2010. dec. 7. 19:11
 9/11 A kérdező kommentje:

Hahó Fiúk! Ezt most találtam!


[link]


Ez jó? Mind minőségben, mind árban!

2010. dec. 7. 19:29
 10/11 anonim válasza:

Inkább ezt ajánlom, 2x nagyobb a mérete, amit te is néztél, így még a mai játékok is gond nélkül ráférnek(említetted hogy gyakran játszik). Emellet árban is bőven 10ezer alatt van.

[link]

2010. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!