Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beallitani a...

Darkiee kérdése:

Hogyan tudom beallitani a Winampon, hogy a zeneszamok cime ugy jelenjen meg, ahogy az en szamitogepemen jelenik meg?

Figyelt kérdés

Szeretem tokeletes rendszer szerint elrendezni a dolgaimat, es ugyanigy teszek a szamitogepen is. A zeneszamaim is at vannak nevezve, nincsenek fololeges hulyesegek mellettuk. A winampba amikor beteszem a szamokat, sajnos maskeppen irja ki oket. Nos, ha rakattintok a szamra, jobb klikk, view file info, ID3v1 ID3v2 es ott ki tudom szedni a pipat az Include file info mellol, akkor meg ugy jelenik meg a szam ahogy szeretnem. De ez sajnos csak egyenkent megy.

Segitsetek!


2010. dec. 6. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meg lehet csinálni, de nincs sok értelme,mert:

1.A Winamp kultruráltan kiírja az előadót és szám címét, valószínűleg neked is erre van szükséged amúgy is.

2.Ha sok zenét hallgatsz, sok számod van, és csak egyre több. Mindent átnevezni baromi sok fölösleges munka.Ha winamp nem ismeri fel az számot egyből, akkor jobb klikk->send to->auto-tag , ezt mehet egyszerre sok számra is, és gyönyörűségesen megszerzi az infókat(cím, előadó,album, év stb.)

Megértem én hogy a rendre törekszel, jó is az, de ez a fajlatnevezos eléggé árral szemben úszás.Winamp librarybe vedd fel a számokat, és akkor nem kell nézegetned a fájlokat.Ez a legjobb amit ajánlani tudok, nálam így van, és nekem tetszik.Remélem segítettem!

2010. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!