Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet hogy rossz Windowsom van?

Lehet hogy rossz Windowsom van?

Figyelt kérdés

A gépemen nem lehet elindítani bizonyos lemezeket.Ide tartozik pl:a telefon telepítőlemeze és hasonlóak.(nem tudom ezen lemezek fajtáját. Talán rendszerlemez vagy valami hasonló ??)Na most az a lényeg hogy a hugom a régi windows-án meg tudta nyitni,de a múltkor felraktam neki az én windowsom és most már neki sem indulnak el.

Tehát rossz a windows vagy más probléma van ?


2009. jan. 18. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Írhatnál kicsit konkrétabban is, pl. milyen win-t használtok.

Ha te régit használsz, akkor előfordulhat (98-tól lefele). A lemez korától is függ. Magát a lemezt nem olvassa vagy csak a programot nem futtatja?

Semmi hibát, üzenetet nem ír? Más lemez gond nélkül megy?

2009. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:

Szia!

Próbálj ki több lemezt,ha más lemezeket beolvas,csak ezt nem,akkor lehet karcos lett és azért nem olvassa be többé sehol.

2009. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Microsoft Windows XP Professional 2002.version SP3

Telepítőlemezeket általában meg sem találja.Az olvasó sem indul el.A töbi lemez (írott és gyári) megy.Csak ez a fajta lemez.Van egy pár telepítőlemezem (telefon,gamepad) ami ebben a reendszerben használhatatlan.A netről kellett leszednem a telepítőprogit hozzájuk.

2009. jan. 18. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne rossz Windowsod?!!!

Sőt, én azon csodálkoznék, ha jó Wined lenne. ;)


Használj Linuxot. ;)

2009. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a témához tartozik de amíg a windowsal sem vagyok teljesen tisztában addig nem akarok mást kipróbálni.

A Linux egy teljesen más rendszer,más kezeléssel ikonnal stb.

Előlről kellene kezdenem mindent.

2009. jan. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!