Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopmnak valószínű meghalt...

A laptopmnak valószínű meghalt a monitorja Acer 5720ZG érdemes megcsináltatnom vagy akor már inkább vegyek másik gépet? Tudtok ajánlani jó szervízt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Monitor ritkán hal meg, az inverter szokott elromlani de az nem egy nagy tétel szereléssel szerintem 10ezer körül. Ha a videókártya halt meg amit valószínűbbnek tartok, akkor bajban vagy, lehet megfőtt. Takarítottad a laptopot belül? Nem volt nagyon forró? Ha cserélhető a videókártya benne, nem integrált (ahogy néztem az) akkor vehetsz bele újat.
2010. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem takarítottam és kimondottan forró sem volt:(:(:(
2010. dec. 5. 13:32
 3/5 A kérdező kommentje:
rátettem egy monitorra ott müködik egészjol bár ottis ien zöld csíkos....de akk nem a videokártya gonodlom ha egy asztali gép monitorján müködik
2010. dec. 5. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Zöld csíkos, akkor ez a videókártya. Sajna ki kell cserélni.
2010. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet még ram hiba is

futtass memtestet és nézd meg az eredményt. tipikusan videoram hiba a szemetelés a képen

2010. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!