Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mely játékok hasonlóak az...

Mely játékok hasonlóak az Assassin's Creed-hez?

Figyelt kérdés
A páromnak nagyon megtetszett egy demo róla, gondoltam karácsonyra vagy ezt, vagy valamilyen hasonló játékot kapna. Aki járatosabb játék-kérdésben, tudna segíteni, hogy milyen hasonló van még? (nem simán gombnyomogatva lövöldözős, hanem némi stratégia is van benne)
2010. dec. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Blade of darkness

Enclave


De ezek jóval régebbiek mint a mostani játékok.

Ezek jutottak az eszembe igy hirtelen...

2010. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a prince of persia széria nagyban hasonlít ehez, keresgéljl róla gameplay videókat youtubon
2010. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az Assassin's Creedet elég olcsón meg tudod venni, találtam rendezői változatot (és simát, de ugyanannyiba kerül) 2 690 Ft-ért.

De ugyanennyibe kerül a hasonló Prince of Persia Trilogy, ami 3 PoP játék egy csomagban, bár ezek régebbiek.

2010. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Soha nem vettem még ilyen játékot (ha volt is, azt kaptam). Hülye kérdés, de hol érdemes keresni, melyik boltokban?

Azt hol tudom megnézni, hogy a gépén futna-e egyáltalán a játék?

Fejből, mezei userként az alábbi paramétereket tudom:

HD 250 GB

Memória 2 GB

Pentium T4300

A videókártyát nem tudom, de ha sikerült elcsórni a gépét, hol tudom megnézni, hogy milyen, illetve mi az a minimum érték, ami szükséges lehet a fenti játékokhoz?

(Szeretném elkerülni, hogy a nagy öröm után a gépen nem indul el a játék.)

2010. dec. 6. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt keresd ki az AC-t (2 is van, de az egy elvileg jobb játék)

szerintem csak akkor vedd meg ha itt a reccomended megvan neki. Ha megveszed, én ezt ajánlom: [link] (már többször rendeltem innen)

2010. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!