Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez a furcsa...

Mitől lehetett ez a furcsa hibaüzenet?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki újabban, amióta kilépek a Windows Live Messenger 2009-ből (és már a Firefoxnál is csinálta, amikor bezártam): msnmsgr.exe - Alkalmazáshiba. Kivétel (unknown softvare exception (0xc0020001)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x7c812afb. A program befejezéséhez kattintson az OK gombra.

Még annyit, hogy azóta veszem ezt észre, amióta töredezettségmentesítettem. Amiatt lehet ez? DDR RAM-om van, egy 1 GB-os Kingston és egy másik 1 GB-os, azt hiszem az Acer típusú de ez nem biztos. A Kingston-t nem rég vettem bele. Windows XP-t használok. Előre is köszi a segítséget.


2010. dec. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a messengert
2010. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, ezt már magamról tudom h nemfog menni. Ugyanis ha a LIVE-osat le akarom szedni és visszatelepíteni, akkor nem fog normálisan működni. Csak az op. rendszer újratelepítésével lehet sajnos megoldani az újratelepítését. Ismerősöm azt mondta, hogy RAM hiba lehet. Vagy mi okozhatja ezt?
2010. dec. 1. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
lehetetlen h csak op rendszer újratelepítésével lehetne ezt a hibát kijavítani :D
2010. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de hidd el nekem anno nem sikerült megoldani miután újraraktam, h normálisan működjön.
2010. dec. 1. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Futtass le egy ramtesztet, lehet, hogy a két ram nem tökéletesen kompatibilis. Az a legváltozatosabb hibákat tudja előidézni.

Nálam pl. nagy fájlok másolásakor (pl. telepítéskor) csendben elhibázott egy-egy bájtot a pár milliárdból, ami pont ilyesmi hibákban jelentkezett, mint ez a tied. (Csak nehezen jöttem rá, hogy a sok apróbb/nagyobb bosszúság oka mind a nem kompatibilis ramokban rejlik)

2010. dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hol tudnék ilyen memória tesztelő progit leszedni? Hogyan kell használni?
2010. dec. 3. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!