Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok 'nullás'...

Miért nem tudok 'nullás' rövid 'Ű' betűt valamint hosszú 'O' betűt írni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lenyomom az alábbi billentyűket, és nem érzékeli azt a gép? MIért lehet? De nagyon gáz... Nem tudok belépni a jelszavas oldalaimra...
2010. nov. 27. 03:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már másik billentyűzetet?
2010. nov. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Billentyűzethiba lesz, mert ezek ráadásul egymás mellett is vannak. Vegyél újat!
2010. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, mivel ez egy note book, igy nem szoktam hozzá cipelni pluszban még egy billentyűzetet
2010. nov. 27. 09:46
 4/9 A kérdező kommentje:
A 0 az a szám sor elején van míg az Ü és az Ó a sor végén. Mivel most itthon vagyok igy tudtam rácsatlakoztatni egy külső billentyűzetet, de ez igy nem állapot :S
2010. nov. 27. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:

„Nem, mivel ez egy note book”


Az szivacs, mert aranyáron javítják/cserélik.

2010. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha másolod ezeket a betűket, akkor sem enged be?
2010. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg van zavarodva a Notebook saját billentyűzete, össze vissza irkál mindent. Betűk helyett számokat ír, vagy épp a betű helyett írja az ALT GR- es funkciót, mintha valami át lenne állítva, de én nem értek hozzá :S

Összefüggésben lehet azzal, hogy a Windows 7-es op rendszer aktiválási időszaka lejárt és most egy nem eredeti windowsom van? :O

2010. nov. 28. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem, a külső billentyűzettel jó volt, szal a billentyűzet rossz, és semmi köze a windowshoz.
2010. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is pont ebbe a helyzetbe! de most képernyő billentyűvel írok! Nekem a g,h,ű betűt nem lehet írni!
2013. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!