Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon van op. Rendszer...

Laptopon van op. Rendszer korlátozás?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni. Arra vagyok kíváncsi, hogyha hirdetnek egy laptopot mondjuk win7 op.rendszerrel, akkor arra én tehetek fel mást is? Pl XP-t? Nem teljesítményileg értem, hogy elbírja-e vagy optimálisan fut-e rajta, hanem hogy van-e valami kódolás vagy valami a laptopon, hogy csak azt fogadja el.

Azért kérdezem, mert barátnőm nemrég vett egy laptopot, neki nem volt rajta alapból semmilyen, de azt mondta hogy tesója nem tudott rá neki XP-t tenni csak win7et, mert nem fogadta el.

Bénák voltak vagy ilyen tényleg van?


2010. nov. 25. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bénák voltak .
2010. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen rendszert fel lehetett tenni. Náluk valószínűleg az volt a hiba, hogy olyan XP-vel rendelkeznek amibe nincs integrálva a SATA drivere, ezáltal fel se ismerte telepítéskor. Vagy hasonló probléma, de korlátozás semmiképpen nem.
2010. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Megnyugodtam.
2010. nov. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!