Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyetlen lenyomásra már egy...

Egyetlen lenyomásra már egy ideje triplán kattint az egerem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, a bal gombbal van gond, ezért felcseréltem a két gomb funkcióit, de a jobb gomb ugyanezt csinálta. Állítottam az egérbeállításoknál a klikkelési sebességet is, de minimumon-maximumon is ugyanez volt. Sőt gyakran ha a görgővel kattintok, az is duplán-triplán nyit meg mindent. Kezd fogyni a türelmem. Szerintem nem az egér a hibás, hanem valami más. De mi?
2009. jan. 14. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kicserélni az egeret, vagy próbáls ki a tiedet egy másik gépen. Akkor lehetsz biztos abban, hogy az egér hibája vagy a gép (szoftwer) hiba okozza.

Egyébként attól, hogy állítottál a klikkelés sebességén, még lehet hibás az egér nyomógombja is.

Azt nem írtad, hogy PS2 vagy USB-s egérről van szó?

Ha USB-s akkor próbáld meg egy másik USB portba dugni, hogy ott is csinálja-e?

2009. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

USB-s egér, most kipróbáltam, a másik portban is ugyanez van.

Nem a klikkelés sebességének állítgatása miatt gondoltam, hogy nem a gomb a hibás, hanem mert mondom, felcseréltem a gombok funkcióit is (hogy amit eddig bal gombbal csináltam, azt ezután a jobbal), de ugyanaz volt, és csak nem egyszerre romlik el mindkét gomb, sőt a görgő is.

2009. jan. 14. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem állítottad át véletlenül?

Start menü -> Vezérlőpult -> Mappa beállítások -> Általános fül -> kattintás

2009. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, double-click-en van.
2009. jan. 17. 05:01
 5/5 anonim ***** válasza:

A klavin valamelyik shift billentyű beragadt. Tisztitd +..

Rokk@rudi.

2009. jan. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!