Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Folyamatos kékhalálo...

Segítség! Folyamatos kékhalálok ha újrarakom akkoris számtalanszor raktam újra a gépet win98 -tól a win7 ig mindennel. (képek) Milehet ez?

Figyelt kérdés

Ittvannak a képek [link]


Nemtudok mitkezdeni. Biost hogykell fissíteni.


Esetleg msn: 1Hozzászólás ban.


2010. nov. 14. 22:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Msn -em: emockah@hotmail.com


(nemvagyok emo ez csak a réégi csajozós msn :D )

2010. nov. 14. 23:00
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem RAM hiba.

Megoldás: új RAM

2010. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

BOCSI elfelejtettem hozzáírni hogyha benne van a videókártya akkor sűrűbben csinálja ezt!


Ram: Már volt cserélve nem az a gond.


A videókártya driverei mindíg frissek és megpróbáltam még régebbieket is hátha azzal jó.


Voltbenne más videókártya is azzal is ezvolt!

2010. nov. 14. 23:04
 4/15 anonim ***** válasza:
vmi hardverhiba
2010. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket. Én is a Ram-ra tippelek. Vagy nem jó helyen van valamelyik. Ez nem bios hiba.
2010. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Itt van a profik oldaláról a hibakereső leírás. [link]

Próbáld meg azonosítani a hibaüzenetet, bár én videókártya hibát olvastam.

Ha nem megy a javítás, akkor regizz a linkelt oldalra, tudnak segíteni.

2010. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sztem hardverhiba lesz. Valami nem passzol, ne tépd a procit és semmit sem. Vagy memó, vagy vga vagy alaplap hiba. Proci beszarása eléggé valószínűtlen. Ezen 3 kötül vizsgáld ki őket, sztemkezd a memóval és utána alaplappal. Cseréld ki, muszáj kipróbálni!
2010. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erősen memóriahibának néz ki pedig. Ugyanis nem ugyanaz a hiba, hanem többféle, azt meg hibás írás-olvasás szokott okozni. Ha cserélve lett már, akkor van egy rossz hírem: a vezérlője, vagyis az alaplap purcanhatott ki.
2010. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Abban a linkben amikben a hibák vannak! Na nekem mind előfodult! MIND!


Kivettem már a ramokat kicseréltem 5x


Vga 3x


Szinte mindent ami mozdítható!

2010. nov. 14. 23:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát apám, akkor ez bizony alaplap lesz, sajnos. Újra kell építened a gépedet, vagy pedig, ha régi, jobb, ha összeraksz egy másikat. Haverom járt így, videókártya, hálózati kártya, főkábel, RAM, mindent cserélt, eredmény semmi. Alaplap csere lett a vége.
2010. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!