Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A sims3-at melyik oldalról...

A sims3-at melyik oldalról tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Hallottam valami oldalról amin 20 perc alatt letölthetem,ingyenes,van hozzá kiegészítő is ,és magyar..melyik ez az oldal?
2010. nov. 12. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

www.cdgalaxis.hu

Amugy egy kérdés tudtad hogy ez illegális és brutálissan büntetik (ha észrevesznek) szerintem ezeket nem nyilvános oldalakon kellene kérdezgetni hanem meg kellene tanulnad használni a googlet hidd el hasznos dolog az hogy mennyi idö alatt tölti le az meg a TE internet sebességedtöl is függ

2010. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szetm az előző válaszoló nem tud olvasni!AZT KÉRDEZTE H. HONNÉT TUDJA LETÖLTENI!!!ez engem is érdekelne.
2010. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én egyet értek a második válaszolóval.

Nem azt kérdezte hogy honnan lehet letölteni!

2012. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bármint megvenni
2012. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi de szerintem ezt az oldalt nem arra találták ki hogy mindenki az kérdezgesse Hogy " ezt honnan lehet letölteni"

Ha még eddig nem tudtad most szólok hogy ez bűncselekménynek minősül és keményen megbüntetnek ha észrevesznek

Szerintem ne ilyen nyilvános oldalakra hagyatkozz hanem google

Köszönöm

2012. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!