Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of Duty szaggat, mi...

Call of Duty szaggat, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Noha még most a 7-el nem próbáltam ki, mind a két rész MW és a WAW is multiban és singleben is szaggat. Minden jelzés és ok nélkül az fps beáll 4-6 környékére (MW1-ben mértem multiban), aztán egy idő után ahogy jött, úgy el is múlik, váltakozik.

WAW singleben külön megfigyelhető, hogy miután lassulás megszűnik, mintha megpróbálná visszahozni az elúszott időt és egy rövid időre hihetetlenül felgyorsul...


Néztem a futó folyamatokat, figyeltem a teljesítménymutatókat, de semmi gyanús. Más játékoknál nincs, csak a cod csomagban.


2010. nov. 10. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajánlom rá a Game Booster 2-őt, ez jól optimalizálja a géped játékokra, persze ha éppen aktiválva van:)
2010. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!