Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit érek az ECDL Vizsgával?

Mennyit érek az ECDL Vizsgával?

Figyelt kérdés

Üdv


Érdeklődnék tapasztaltabb emberektől hogy ha én leteszem az elo levelezőn az ECDL vi8zsgát akkor az megéri-e vagy nem.Mármint hogy el-e tudok vele helyezkedni vagy sem.

Továbbtanuláson nem nagyon gondolkodom mivel nincsen érettségim így ha továbbtanuláshoz olvastam hogy az éretségi szinte kötelező :(


Választ előre is köszöntem


2009. jan. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szia,


hat, nem sok joval kecsegtethetlek. Az ECDL-t mar a felveteli soran sem jutalmazzak. Ma mar a tobbseg ugy no fel, hogy a szamitogepes programok hasznalata az alap, ugyhogy egy nem informatikai (hanem pl. adatrozitos) munkahoz nem feltetlen kovetelik meg az ECDL-t. Raadasul manapsag annyi a kepzett (erettsegis, szakkepzett) munkanelkuli, hogy meg a takaritonoktol is elvarjak az erettsegit..


Sajnalom, en csak ennyit tudok irni errol. Talan az erettsegit kene inkabb megcsinalnod.

2009. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Semmit nem érsz vele. Az érettségibe vágj bele! Estin, vagy levelezőn... nem vagy egyedül, én 26 éves anyuka vagyok, és én is idén kezdem el.
2009. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en is megcsinaltam .. semmi, de semmi hasznat nem vettem!
2009. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ECDL-nek akkor van értelme, ha egyébként nem értesz a számítógépekhez, meg az irodai programokhoz.

Mint papír, mára már gyakorlatilag értéktelen, hiszen majdnem mindenki ért hozzá annyit, amennyit egy ECDL tanfolyamon oktatnak. (Na jó, az Access-t, meg az Excel-t nem olyan szinten ismeri egy átlag júzer, de egyébként elboldogul.) Lehet a tanfolyamon értelmes dolgokat tanulni, meg láthatsz pár újdonságot is (márha kezdő vagy a témában), de inkábbb javasolnám, hogy magadtól, otthon tanuld meg azt az anyagot.

A vizsgát letenni amúgy is úgy tudod könnyebben, ha otthon van géped. Ha meg már ez adott, akkor minek költenél egy vizsgára?

A netről letölthető a vizsgaanyag, de az ECDL könyvek boltból is beszerezhetőek. Otthon a gép előtt, kezedben a könyvvel könnyebben és olcsóbban megtanulod, mint egy tanfolyamon, ahol végighadarják az anyagot, és azt mondják, hogy a többit otthon nézd át.

2009. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ritka hely az, ahol plusznak számít, de csak ezzel elhelyezkedni reménytelen. :(
2009. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem értelek titeket, anyukám is csak azért dolgozhat ott ahol dolgozik mert van ecdl vizsgája. azokat a programokat használja amik az ecdl-be vannak.
2011. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!