Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most a napokban kaptam egy...

Most a napokban kaptam egy laptopot. Milyen programokra lesz szükségem?

Figyelt kérdés

Tanulni6dolgozni is szeretnék a géppel, természetesen adobe reader, power point, iylesmi nekem is eszembe jutott. tudnátok ajánlani még esetleg pár fontos programot amik elkerülhettéka figyelmemet?

Ja és microsoft wordot meg excellt honnan tudok letölteni?

Köszi előre is.


2010. nov. 9. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

MS Office 2007 vagy 2010, ennek a része a Power Point és Word, Excel. Vagy megveszed (28-30 ezer ft), vagy letöltöd torrentről. A licenszkulccsal vigyázz, ha nem jó, akkor nem, fog működni. Vagy az ingyenes OpenOffice.org 3.2.1, Adobe Flash Player letölthető, ingyenes [link]

Adobe Reader helyett ingyenes Foxit Reader, videolejátszó: VideoLan (VLC), Silverlight stb. lejátszók, CD-DVD író-olvasó, Ccleaner,Mozilla Firefox, levelezőnek Mozilla Thunderbird, Google Chrome böngésző, Total Commander, Winzip, képszerkesztő Irfan View vagy más, Skype nettelefon, Google Föld, és a Biztonság: vagy fizetős komplex (tűzfal, vírus- és kémprogram irtó, email-szűrő egyben: Kaspersky IS, Eset Smart Security stb.), vagy választasz a megbízható oldalakról ingyenes tűzfalat, vírus- és kémprogram irtót.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Operációs rendszer: xp, vista, wimndows 7 ( de gondolom ez van).

A szükséges driverek az alaplaphoz, videokártyához,hanghoz, monitorhoz, stb.

Ms office 2003: (word , excel, access, powerpoint, outlook stb.)

Vírusírtó: Nod32 vagy Avast vagy Norton, (én nod párti vok de van több féle)

Filmek nézéséhez: Bs player vagy VLC player vagy Windows media player

Ahhoz hogy menjenek is a filmek szükséges egy KOdek csomag

PL: XP codec Pack vagy Klite codec pack

Ha mennek a filmek és van hang akkor már értelemszerűen nem kell feltenni.

Ha zenét akarsz hallgatni : Winamp vagy Windows media player.

Nagyjából ennyi. A programok többsége nem ingyenes, de ettől még letölthető és egy bizonyos idő után szól h vedd meg.

Ha vmit nem találsz a netet, írj és segítek.

2010. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!